Apartament: 2 sypialnie

Projektując czteroosobowy apartament góralski, chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym w komfortowych warunkach może wypocząć jednocześnie kilka osób. Na 70 m2 zmieściliśmy wiele elementów, które sprawią, że wypoczynek będzie udany. Sypialnie do których wejścia znajdują się na dwóch biegunach przestronnego salonu. Dzięki takiemu rozplanowaniu pokoi nawet wypoczywając w większym gronie, możesz cieszyć się prywatnością.

- Dwie komfortowe sypialnie zaaranżowane w góralskim stylu z płaskim telewizorem. To wymarzone miejsce na romantyczne wieczory i pobudkę w ramionach ukochanej osoby.

- Przestronna kuchnia oraz nowoczesny sprzęt AGD – dzięki tym udogodnieniom wspólne przyrządzanie posiłków stanie się dobrą zabawą.

- Salon jest najważniejszym miejscem dla osób, które decydują się spędzić wypoczynek w większym gronie. Pomieszczenie wyposażyliśmy w: duży stół, wygodną rozkładaną sofę, multimedia (telewizor Sony LED z kinem domowym Blu-Ray i Cyfrą+) oraz przytulny kominek.

- Uniwersalna i praktyczna łazienka z kabiną prysznicową, umywalką, WC, pralką, suszarką do włosów, żelazkiem i deską do prasowania przypadnie do gustu wszystkim gościom apartamentu.
Powierzchnia: 70 m2.
x5
x2 + sofa
od 440 zł
Dwie sypialnie
z łóżkami podwójnymi,

Rozkładana sofa
w pokoju dziennym, kominek

Kuchnia, łazienka.

Powierzchnia: 70m2
Wyposażenie:
Dostępny w pakietach: